Seminaras mokytojams „Lytiškumo ugdymo galimybės ir iššūkiai šiuolaikinėje mokykloje“ (2011 09 30)
Paskelbta: 2011-10-03 12:10:28

Rugsėjo 30 d. Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre dvidešimt penki kelių dalykų – tikybos, biologijos, etikos – mokytojai dalyvavo kvalifikaciniame seminare „Lytiškumo ugdymo galimybės ir iššūkiai šiuolaikinėje mokykloje“. Seminarą vedė teologijos mokslų magistrė, Jonavos J. Ralio vidurinės mokyklos tikybos vyresnioji mokytoja Inga Kuuzeorg-Petrikonienė.

Prelegentė aptarė lytinio ir lytiškumo ugdymo sampratas, Katalikų Bažnyčios Mokymą apie žmogaus lytiškumą, įvardijo šeimos, mokyklos ir Bažnyčios bendradarbiavimo svarbą, pateikė „Paauglių lytiškumo ugdymo realizavimo galimybės X ir Y mokyklose“ tyrimą ir analizę, pasidalijo savo patirtimi modeliuojant lytinio ugdymo temas neformaliajame ugdyme.

Kristus keliauja laike. Jis nori eiti į mūsų gyvenimus, mūsų kasdienybę ir šventes. Jis „praskynė“ kelią ir į mums visiems pažadėtą prisikėlimą. Te Velykos dovanoja naują gyvenimą mums kiekvienam asmeniškai, mūsų šeimoms, mūsų Tėvynei Lietuvai ir mūsų pasauliui! Kristus prisikėlė, iš tikrųjų prisikėlė!

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS