Šv. Mišios arkivyskupijos bažnyčiose rugsėjo 22–23 d.
Paskelbta: 2018-09-20 15:47:38

Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro (sekmadienio) šv. Mišios – įprastu laiku.

Jonavos dekanate – 16 val. Upninkų bažnyčioje. 18 val. Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje ir Šv. apštalo Jono bažnyčioje.
Kėdainių dekanate – 16 val. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 18 val. Jurbarko bažnyčioje.
Kauno II dekanate – 18 val. Raudondvario bažnyčioje.
Raseinių dekanate – 18 val. Raseinių bažnyčioje
Ukmergės dekanate – 17.15 val. Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje. 18 val. Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. 18 val. Pašilės bažnyčioje.

Sekmadienį, rugsėjo 23 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro šv. Mišios – įprastu laiku.

Kėdainių dekanate – 19 val. Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 13 val. Jurbarko bažnyčioje. 13 val. Šimkaičių bažnyčioje.

Arkivyskupijos kurijos informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos