Šv. Mišios arkivyskupijos bažnyčiose rugsėjo 22–23 d.
Paskelbta: 2018-09-20 15:47:38

Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro (sekmadienio) šv. Mišios – įprastu laiku.

Jonavos dekanate – 16 val. Upninkų bažnyčioje. 18 val. Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje ir Šv. apštalo Jono bažnyčioje.
Kėdainių dekanate – 16 val. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 18 val. Jurbarko bažnyčioje.
Kauno II dekanate – 18 val. Raudondvario bažnyčioje.
Raseinių dekanate – 18 val. Raseinių bažnyčioje
Ukmergės dekanate – 17.15 val. Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje. 18 val. Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. 18 val. Pašilės bažnyčioje.

Sekmadienį, rugsėjo 23 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro šv. Mišios – įprastu laiku.

Kėdainių dekanate – 19 val. Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 13 val. Jurbarko bažnyčioje. 13 val. Šimkaičių bažnyčioje.

Arkivyskupijos kurijos informacija

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“