Šv. Mišios arkivyskupijos bažnyčiose rugsėjo 22–23 d.
Paskelbta: 2018-09-20 15:47:38

Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro (sekmadienio) šv. Mišios – įprastu laiku.

Jonavos dekanate – 16 val. Upninkų bažnyčioje. 18 val. Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje ir Šv. apštalo Jono bažnyčioje.
Kėdainių dekanate – 16 val. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 18 val. Jurbarko bažnyčioje.
Kauno II dekanate – 18 val. Raudondvario bažnyčioje.
Raseinių dekanate – 18 val. Raseinių bažnyčioje
Ukmergės dekanate – 17.15 val. Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje. 18 val. Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. 18 val. Pašilės bažnyčioje.

Sekmadienį, rugsėjo 23 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro šv. Mišios – įprastu laiku.

Kėdainių dekanate – 19 val. Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 13 val. Jurbarko bažnyčioje. 13 val. Šimkaičių bažnyčioje.

Arkivyskupijos kurijos informacija

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)