Tikybos mokytojų adventinė kūrybinių darbų paroda arkivyskupijos Katechetikos centre (veiks iki 2012 01 06)
Paskelbta: 2011-12-13 18:33:01

Arkivyskupijos katechetikos centro salėje (A. Jakšto g. 4, II a.) jau veikia mūsų arkivyskupijos tikybos mokytojų kūrybinių darbų paroda, skirta šiemet minėtiems ir jau besibaigiantiems Dievo Gailestingumo metams.

Parodos tikslas – skatinti tikybos mokytojus parodyti savo laisvalaikio pomėgius ir puoselėti pedagogų kūrybinį ir meninį aktyvumą.

Parodai savo darbus pateikė 14 tikybos mokytojų. Tai fotografijos, mezginiai, poezijos knygelės, kvapiosios žvakės, siuvinėti paveikslai ir kita. Paroda veiks iki 2012 m. sausio 6 dienos.

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS