Popiežius PRANCIŠKUS paskyrė arkivyskupą Sigitą TAMKEVIČIŲ SJ kardinolu (2019 09 01)
Paskelbta: 2019-09-01 14:36:38

Rugsėjo 1 dieną popiežius PRANCIŠKUS paskyrė Bažnyčiai trylika naujų kardinolų. Plačiau žr. VATICAN NEWS >> ir čia >> .

Tarp jų yra mūsų arkivyskupas Sigitas TAMKEVIČIUS SJ, šią dieną taip pat skiriamas kardinolu.

Nuoširdžiai džiaugiamės, dėkojame Dievui ir popiežiui Pranciškui!

Kauno arkivyskupijos kurija

Tai, kad Viešpats dar kartą suteikia mums palankų metą atsiversti, neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Ši nauja galimybė turėtų pažadinti dėkingumo jausmą ir prikelti mus iš mūsų vangumo. Nepaisant kartais tragiškų blogio apraiškų mūsų gyvenime, taip pat Bažnyčios ir pasaulio gyvenime, šio laikotarpio galimybė pakeisti kursą išreiškia nepajudinamą Dievo valią nenutraukti jo išganingo dialogo su mumis.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai