Kauno kunigų seminarijoje lankėsi miesto meras (2012 02 01)
Paskelbta: 2012-02-06 12:11:07

Vasario 1 d. Kauno kunigų seminarijoje lankėsi miesto meras Andrius Kupčinskas.

Į trečiadieninę bendruomenės valandą susirinkusiai seminarijos bendruomenei miesto vadovas papasakojo apie Kauno miesto savivaldą, aptarė ateities planus, pasakojo apie savo apsisprendimą dirbti miesto labui, vadovo kasdienybėje pasitaikančius iššūkius, atsakė į klausimus.

Paklaustas, ką mano apie Bažnyčios reiškiamą nuomonę valstybei svarbiais klausimais, meras atsakė, jog Bažnyčios dalyvavimas sprendžiant svarbias valstybės dilemas galėtų būti aktyvesnis.

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS