Arkivyskupijos Caritas „Maisto banko“ akcijoje (2012 03 23–24)
Paskelbta: 2012-03-27 13:44:08

Artėjant šv. Velykoms, kaip ir eilę metų Kauno arkivyskupijos Caritas dalyvavo „Maisto banko“ organizuotoje akcijoje. Šios akcijos metu Caritas savanoriai paprašo pirkėjų paaukoti vargstantiems maisto produktų.

Kovo 23–24 d. „Maximos“, „Norfos“ , „Iki“ ir „Rimi“ prekybos centruose maistą rinko Kauno I dekanato „Sriubos“ valgykla, Senamiesčio vaikų dienos centras, Šančių, Palemono, Petrašiūnų, Pal. Matulaičio parapijos, Jonavos ir Raseinių parapijos. Akcijos metu buvo surinkta 7851 vienetų maisto produktų, kurie bus panaudoti ruošiant pietus varguoliams, maitinant Vaikų dienos centrų globotinius, rengiant šventinius paketus parapijų stokojantiems.

Karitiečiams talkino 238 savanoriai: studentai, moksleiviai, parapijų jaunimo grupelės, vienuolės. Su šypsena sutiktiems pirkėjams jie teikė ne tik „Maisto banko“ suvenyrų – kai kurie moksleiviai padovanojo ir savo rankų darbų.

Ses. Viktorija Maknauskaitė SJE
Kauno arkivyskupijos Caritas reikalų vedėja

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui