Liepos 5 dieną Šv. Jono Pauliaus II parapijoje – koplyčios pašventinimas ir būsimos bažnyčios bei monumento „Pašaukti laisvei“ kapsulės įdėjimas
Paskelbta: 2017-06-29 11:28:52

Liepos 5 dieną Kaune vyks Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios pašventinimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio bažnyčios ir monumento „PAŠAUKTI LAISVEI“ kapsulės įdėjimo iškilmės, kurios simbolizuoja pradžią užmojo pastatyti Lietuvos valstybės šimtmečio paminklą su Valstybingumo taku (svarbiausiais Lietuvos valstybei istoriniais įvykiais ir jų datomis), kaip priminimą visiems – ESAME PAŠAUKTI LAISVEI.

Plačiau apie iškilmes parapijos svetainėje >>

Tai, kad Viešpats dar kartą suteikia mums palankų metą atsiversti, neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Ši nauja galimybė turėtų pažadinti dėkingumo jausmą ir prikelti mus iš mūsų vangumo. Nepaisant kartais tragiškų blogio apraiškų mūsų gyvenime, taip pat Bažnyčios ir pasaulio gyvenime, šio laikotarpio galimybė pakeisti kursą išreiškia nepajudinamą Dievo valią nenutraukti jo išganingo dialogo su mumis.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai