Liepos 5 dieną Šv. Jono Pauliaus II parapijoje – koplyčios pašventinimas ir būsimos bažnyčios bei monumento „Pašaukti laisvei“ kapsulės įdėjimas
Paskelbta: 2017-06-29 11:28:52

Liepos 5 dieną Kaune vyks Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios pašventinimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio bažnyčios ir monumento „PAŠAUKTI LAISVEI“ kapsulės įdėjimo iškilmės, kurios simbolizuoja pradžią užmojo pastatyti Lietuvos valstybės šimtmečio paminklą su Valstybingumo taku (svarbiausiais Lietuvos valstybei istoriniais įvykiais ir jų datomis), kaip priminimą visiems – ESAME PAŠAUKTI LAISVEI.

Plačiau apie iškilmes parapijos svetainėje >>

„KRISTUS JĖZUS – mūsų viltis.“ Šia žinia norime gyventi, ja norime dalintis su visais. Jūsų apsilankymas skatins mus, Lietuvos katalikus, drąsiai skleisti Evangelijos šviesą, rūpintis šeimomis, prabilti į jaunimo širdis, būti arti visų, kurie ieško ne vien duonos, bet ir teisingumo bei vilties.

Padėkos žodis popiežiui Pranciškui Kauno Santakoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai