Liepos 5 dieną Šv. Jono Pauliaus II parapijoje – koplyčios pašventinimas ir būsimos bažnyčios bei monumento „Pašaukti laisvei“ kapsulės įdėjimas
Paskelbta: 2017-06-29 11:28:52

Liepos 5 dieną Kaune vyks Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios pašventinimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio bažnyčios ir monumento „PAŠAUKTI LAISVEI“ kapsulės įdėjimo iškilmės, kurios simbolizuoja pradžią užmojo pastatyti Lietuvos valstybės šimtmečio paminklą su Valstybingumo taku (svarbiausiais Lietuvos valstybei istoriniais įvykiais ir jų datomis), kaip priminimą visiems – ESAME PAŠAUKTI LAISVEI.

Plačiau apie iškilmes parapijos svetainėje >>

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai