Liepos 5 dieną Šv. Jono Pauliaus II parapijoje – koplyčios pašventinimas ir būsimos bažnyčios bei monumento „Pašaukti laisvei“ kapsulės įdėjimas
Paskelbta: 2017-06-29 11:28:52

Liepos 5 dieną Kaune vyks Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios pašventinimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio bažnyčios ir monumento „PAŠAUKTI LAISVEI“ kapsulės įdėjimo iškilmės, kurios simbolizuoja pradžią užmojo pastatyti Lietuvos valstybės šimtmečio paminklą su Valstybingumo taku (svarbiausiais Lietuvos valstybei istoriniais įvykiais ir jų datomis), kaip priminimą visiems – ESAME PAŠAUKTI LAISVEI.

Plačiau apie iškilmes parapijos svetainėje >>

Ganytojas

Mergelė MARIJA nori būti mūsų liūdesio, nusiminimo, pasimetimo gydytoja. <...> Ji kviečia būti Jos bendradarbiais, Viešpaties teikiamo džiaugsmo talkininkais (plg. 2 Kor 1, 24). Jau šiandien galime padėti vieni kitiems. Jau šiandien galime priimti Dievo malonę ir kurti savo ir Tėvynės ateitį, jausdami atsakomybę už ją >>.

(iš homilijos Šiluvoje)

Aktualu