Liepos 5 dieną Šv. Jono Pauliaus II parapijoje – koplyčios pašventinimas ir būsimos bažnyčios bei monumento „Pašaukti laisvei“ kapsulės įdėjimas
Paskelbta: 2017-06-29 11:28:52

Liepos 5 dieną Kaune vyks Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčios pašventinimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio bažnyčios ir monumento „PAŠAUKTI LAISVEI“ kapsulės įdėjimo iškilmės, kurios simbolizuoja pradžią užmojo pastatyti Lietuvos valstybės šimtmečio paminklą su Valstybingumo taku (svarbiausiais Lietuvos valstybei istoriniais įvykiais ir jų datomis), kaip priminimą visiems – ESAME PAŠAUKTI LAISVEI.

Plačiau apie iškilmes parapijos svetainėje >>

Ne tik žmogus ieško DIEVO, bet ir DIEVAS ne mažiau ieško žmogaus. <...> Jis trokšta patraukti, suvienyti visus su savimi, todėl renkasi ir šaukia žmones. Kunigystė – ne sau ir ne dėl savęs, o dėl tų, pas kuriuos VIEŠPATS siunčia.