Vilijampolės parapija Vilniuje, LJD ir beatifikacijos iškilmėse
Paskelbta: 2017-06-30 15:57:57

Birželio 24–25 d. Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos jaunimas dalyvavo Lietuvos jaunimo dienose ir arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacijos iškilmėse. Nuoširdžiai norime padėkoti mūsų parapijos klebonui kun. Jonui Bujokui už palaikymą ir už suteiktą galimybę tapti istorinio įvykio liudininkais.

Ugnės Dirsytės informacija

Tai, kad Viešpats dar kartą suteikia mums palankų metą atsiversti, neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Ši nauja galimybė turėtų pažadinti dėkingumo jausmą ir prikelti mus iš mūsų vangumo. Nepaisant kartais tragiškų blogio apraiškų mūsų gyvenime, taip pat Bažnyčios ir pasaulio gyvenime, šio laikotarpio galimybė pakeisti kursą išreiškia nepajudinamą Dievo valią nenutraukti jo išganingo dialogo su mumis.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai