Čekiškėje pašventintas paminklas prof. Pranui Dovydaičiui (2017 09 01)
Paskelbta: 2017-09-04 10:29:06

Šiemet Čekiškės parapijai ir Prano Dovydaičio gimnazijai Rugsėjo 1-osios šventė buvo ypatinga: gimnazijos kiemelyje atidengtas ir pašventintas paminklas Vasario 16-osios Akto signatarui, buvusiam ministrui pirmininkui prof. Pranui Dovydaičiui (1886-1942), kurio autorius – skulptorius Stasys Žirgulis. Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad gimnazija prieš kelias dienas gavo naują mokyklinį autobusėlį. Meras šventės metu vietos bendruomenei bei mokiniams pranešė dar vieną naujieną – jau šį mėnesį prasidės gimnazijos pastato rekonstrukcijos darbai. Naujais mokslo metais į pirmąją klasę žengiantiems mokiniams buvo įteikti Lietuvos pirmoko pasai bei Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleista knyga, kuriai iliustracijas kūrė Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai. Visus susirinkusius mokinius sveikino ir sėkmingų mokslo metų linkėjo atvykę svečiai: kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja, prof. Prano Dovydaičio giminaičiai, Čekiškės seniūnas, bendruomenių pirmininkai, parapijos klebonas kun. Gintautas Kabašinskas.

Čekiškės parapijos informacija

Žvelgdama į Mergelę Mariją, pati Bažnyčia tampa motiniškesnė, taip pat ir kiekviena pamaldi motina, žvelgdama į Mariją ir ja pasitikėdama, tampa motiniškesnė.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos