Kovo 10–12 d. PABĖGIMAS į Šiluvą „Angelai, kurie saugo“. Kviečia Šiluvos piligrimų centras su broliais dominikonais (registracija iki vasario 28 d.)
Paskelbta: 2023-01-12 13:57:38

Kovas – laikotarpis, kurio metu išgyvename laukimą, sumišusį su padėka. Tai atgimimą pranašaujantis laikas, kuomet vis arčiau šventų Velykų slėpinys, o šį kartą pabėgimai vyks kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Todėl kovo 10-12 d. kviečiame į Šiluvą drauge prisiminti angelus, kurie saugo, ir pažvelgti į trijų arkangelų – Mykolo, Rapolo ir Gabrieliaus nešamas žinias.

Savaitgalio dalyviai apgyvendinami Jono Pauliaus II namuose.

Kaina apsistojant dviviečiame kambaryje – 120 Eur žmogui.

Kaina apsistojant vienviečiame kambaryje – 145 Eur žmogui.

Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas tris kartus per dieną, šventinė vakarienė, sūrių degustacija, paskaitos ir susitikimai. Į kainą neįskaičiuotas atvykimas iki vietos.

Būtina registracija el. paštu info@siluva.lt iki vasario 28 d. Vietų skaičius ribotas. 

Visą programą galima rasti www.siluva.lt 

Į klausimus atsakome el. paštu info@siluva.lt arba telefonu 8 663 628 40 (Silvija)

Pageidaujant asmeninio pokalbio su vienuole, dvasininku ar išpažinties, prašome informuoti el. paštu info@siluva.lt ir suderinsime Jūsų asmeninį laiką.

 

Šiluvos  piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Giliausia laisvės prasmė yra laisvė nuo nuodėmės, laisvė daryti gera. Žmogus negali savyje įveikti to prieštaravimo, jam reikalinga pagalba. Jėzus vadinamas Gelbėtoju dėl to, kad mus išvaduoja iš priklausomybės, vergovės blogiui. Kas apsisprendžia gyventi su tiesa, turės išbandymų – laisvė turi kainą.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune