Vasario 8 d. mokslinė-praktinė konferencija „KLINIKINĖ PASTORACIJA: dėkingumas ir gailestingumas sveikatos priežiūros sistemoje“ Kaune (registracija)
Paskelbta: 2023-01-26 13:26:34

Vasario 8 d. Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete, vyks mokslinė-praktinė konferencija „Klinikinė pastoracija: dėkingumas ir gailestingumas sveikatos priežiūros sistemoje“.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, visų specialybių slaugytojams, išplėstinės praktikos slaugytojams, akušeriams, dvasiniams asistentams, socialiniams darbuotojams, ligoninių kapelionams, psichologams, medicinos psichologams radiologijos technologams, biomedicinos technologams, masažuotojams.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 8 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pažymėjimai.

Renginys  vyks gyvai (Eivenių g. 2, vietų skaičius ribotas) ir nuotolinio tiesioginės transliacijos prisijungimo būdu (nuoroda bus atsiųsta nurodytu el. paštu)

Registracija ir mokestis >> 

LSMU Kauno klinikų dvasinė asistentė Svetlana Adler-Mikulėnienė
El. p. svetlana.adlermikuleniene@gmail.com, tel. 8 618 415 00

Ganytojo žodis

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune