Nuo kovo 30 d. nauja grupė nepatekusiems! GAVĖNIOS REKOLEKCIJOS INTERNETU (7 dienų su šv. Ignaco Lojolos dvasinėmis pratybomis)
Paskelbta: 2020-03-19 14:39:55

Sulaukėme netikėtai didelio dalyvių skaičiaus į šias Gavėnios rekolekcijas internetu (nuo kovo 23 d.) su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ. Dėl techninių apribojimų negalėjome priimti visų norinčiųjų.

Todėl visus, kurie registravosi vėliau (net jei ir negavo registracijos patvirtinimo), perkeliame į naują rekolekcijų internetu grupę nuo kovo 30 d. (naujai užsiregistruojančius priimsime, kiek leis galimybės, el. p. misijos3m@gmail.com). Viliamės Jūsų visų supratingumo.

Arkivyskupijos kurijos sielovados bendradarbių informacija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS