Vasaros piligrimystė į Taizé su Jono Pauliaus II piligrimų centru (2019 m. rugpjūčio 2–13 d.)
Paskelbta: 2019-05-21 16:33:16

„Kaip ir jūs, piligrimai ir bendruomenės bičiuliai, popiežius tėra keliauninkas, vykstantis toliau. Bet į Taizé vykstama tarsi prie šaltinio: keliauninkas stabteli, numalšina troškulį ir vėl leidžiasi kelionėn“ ( šv. Jonas Paulius II)

Kaip ir kasmet, esi labai laukiamas jungtis į džiaugsmo piligrimystę Prancūzijoje! Kelionė autobusu su kitais jaunais žmonėmis į Burgundijos regione esantį Taizé kaimelį, į kurį atvyksta jaunimas iš viso pasaulio. Kartu išgyvename džiaugsmą, bendrystę ir maldą. Prisijunk ir tu!

Artimiausia kelionė į Taizé rengiamus susitikimus:

Taizé vienuolyne, Prancūzijoje (vasaros grupė)

2019 m. rugpjūčio 2–13 d.
Amžius: nuo 15 iki 35 m.
Planuojama kelionės auka: 240 eur. + 55 eur. dalyvio mokestis už pragyvenimą ir maistą.

Registracija: piligrimu.centras@gmail.com arba mob. 8 686 152 25

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos