Birželio 17–18 d. BAIDARIŲ ŽYGIS parapijų jaunimo katechezės komandoms (registracija)
Paskelbta: 2023-04-28 09:57:57

Birželio 17–18 d. Kauno arkivyskupijos Katechetikos centras drauge su Pašaukimų sielovados bendradarbiais organizuoja BAIDARIŲ ŽYGĮ parapijų jaunimo katechezės komandoms.

Parapijų jaunimo katechezės rengėjams siūlome smagų ir prasmingą komandos formavimo laiką! Tai plaukimas baidarėmis per Dubysą, atkaklumo ir išradingumo reikalaujančios komandinės užduotys, šv. Mišios ir laužas naktį bei kitos staigmenos (sodyboje „Pakalnė“, Raseinių r.)

Į žygį kviečiami parapijų katechetai drauge su ypač šiemet Sutvirtinimo sakramentą priėmusiais jaunuoliais, kurie jau yra ar galėtų būti komandos dalis ir jiems reikia naujo užsidegimo bei ugdymosi laiko.

Parapijų katechetai kviečiami registruotis kartu su būsimais / esamais savo komandos nariais ir PLAUKIAM!!!

Registracija iki birželio 12 d. užpildant formą internetu čia >>

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“