Birželio 17–18 d. BAIDARIŲ ŽYGIS parapijų jaunimo katechezės komandoms (registracija)
Paskelbta: 2023-04-28 09:57:57

 

Birželio 17–18 d. Kauno arkivyskupijos Katechetikos centras drauge su Pašaukimų sielovados bendradarbiais organizuoja BAIDARIŲ ŽYGĮ parapijų jaunimo katechezės komandoms.

Parapijų jaunimo katechezės rengėjams siūlome smagų ir prasmingą komandos formavimo laiką! Tai plaukimas baidarėmis per Dubysą, atkaklumo ir išradingumo reikalaujančios komandinės užduotys, šv. Mišios ir laužas naktį bei kitos staigmenos (sodyboje „Pakalnė“, Raseinių r.)

Į žygį kviečiami parapijų katechetai drauge su ypač šiemet Sutvirtinimo sakramentą priėmusiais jaunuoliais, kurie jau yra ar galėtų būti komandos dalis ir jiems reikia naujo užsidegimo bei ugdymosi laiko.

Parapijų katechetai kviečiami registruotis kartu su būsimais / esamais savo komandos nariais ir PLAUKIAM!!!

Registracija iki birželio 12 d. užpildant formą internetu čia >>

Ganytojo žodis

Apaštalas Paulius mus ragina „Jeigu esate su Kristumi prikelti, siekite to, kas aukštybėse“ (Kol 3, 1), arba kaip Laiške žydams užrašyta: „Išlaikykime nepajudinamą vilties išpažinimą, nes patikimas tas, kuris yra davęs pažadus“ (Žyd 10, 23). Tai vis nuorodos, kviečiančios mus būti Prisikėlimo žmonėmis. Jos kalba, kaip turi gyventi Velykų žinią priėmęs žmogus, – liudydamas viltį, dovanodamas ramybę ir Kristaus prisikėlimo liudijimą.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune