KAIP GALĖTUME PRISIDĖTI palaikydami savo parapijas?
Paskelbta: 2021-02-10 12:10:12

Kaip paremti parapijas ir jose tarnaujančius kunigus šiuo karantino laikotarpiu?

Daugelis parapijų turi interneto svetaines, kuriose nurodytos ir parapijų sąskaitos. Norėdami paremti parapiją jos būtiniausioms šiuo metu reikmėms (pvz., Carito veiklai, raštinės darbui ir pan.), galime aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka...“ (parapijų sąrašus ir kontaktus rasite ir čia >>)

Svarbi parama šiuo atveju Bažnyčiai būtų šv. Mišių užsakymas įvairiomis intencijomis.

Užsakant Mišias telefonu (arba el. p.) ir nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją taip pat galima pervesti į parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka už Mišias“.

Auka parapijai bei šv. Mišių užsakymas leistų kunigams pajusti tikinčiųjų palaikymą ir padėtų šį sunkų laiką išgyventi bendrystėje su Viešpačiu ir su palaikančiais parapijiečiais.

Savo gyvenime turime „pataikyti“ į Dievo mintį, paklusti Jo nustatytai tvarkai, sėstis būriais savo bendruomenėmis ir klausytis Jo žodžio bei maitintis Eucharistija. Tai mūsų gyvenimo tikslas ir laimė, tai išmintis, kurią dovanoja Dievo žodis. Priimkime ją ir branginkime, laisvinkime savo širdį Jo malonei.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS