Kauno parapijų ir rektoratų jaunimo grupių vadovų susitikimas rengiantis 2013 m. (2013 03 05)
Paskelbta: 2013-03-08 12:02:50

Kovo 5 d. vakare arkivyskupijos kurijoje šv. Mišiomis prasidėjo miesto parapijų bei rektoratų jaunimo grupių vadovų susitikimas su ganytojais bei organizacine vis artėjančių Lietuvos jaunimo dienų komanda.

Kurijos koplyčioje jaunimas drauge šventė Eucharistiją, kuriai vadovavo arkivyskupas Sigitas Tamkevičius SJ, koncelebravo arkivyskupijos augziliaras vyskupas Kęstutis Kėvalas, KAJC kapelionas kun. Kęstutis Genys.

Vėliau 2013 m. LJD koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė supažindino jaunimo vadovus su LJD eiga Kaune paskutinį birželio savaitgalį. Išsamesnius programos aspektus (tarp jų ir katechezes) aptarė Kauno I dekanato Jaunimo centro vadovas Emilis Vasiliauskas. Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis kalbėjo apie savanorystę, savanorių pasirengimą. Arkivyskupijos Jaunimo centro referentė Raimonda Janušauskaitė supažindino su dalyvių registracija bei apgyvendinimu. Buvo aptarti ir kiti organizaciniai klausimai, žinoma, sykiu paraginant aktyvesnę jaunimo registraciją ir atsiliepimą dalyvauti šiame didžiausiame katalikiškojo jaunimo susitikime Lietuvoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Žvelgdama į Mergelę Mariją, pati Bažnyčia tampa motiniškesnė, taip pat ir kiekviena pamaldi motina, žvelgdama į Mariją ir ja pasitikėdama, tampa motiniškesnė.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos Pažaislyje