Kunigų skyrimai (2014 m. kovas)
Paskelbta: 2014-03-25 10:28:53

Kun. Darius AUGLYS paskirtas Ukmergės vicedekanu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Vytautas Kazimieras PESLIAKAS atleistas iš Panoterių parapijos klebono pareigų ir paskirtas šios parapijos rezidentu.

Kun. Audrius MIKITIUKAS paskirtas Panoterių parapijos klebonu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis VILUTIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Per ADVENTĄ nutieskime VIEŠPAČIUI kelią į savo širdis. Apaštalas Paulius ragina: „Tad nusimeskime tamsos darbus, apsiginkluokime šviesos ginklais!“ (Rom 13, 12). Tais šviesos ginklais saugokimės nuo viso, kas žmogų smukdo, pririša prie netvarkingų dalykų.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš Advento homilijos