Kunigų skyrimai (2014 m. kovas)
Paskelbta: 2014-03-25 10:28:53

Kun. Darius AUGLYS paskirtas Ukmergės vicedekanu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Vytautas Kazimieras PESLIAKAS atleistas iš Panoterių parapijos klebono pareigų ir paskirtas šios parapijos rezidentu.

Kun. Audrius MIKITIUKAS paskirtas Panoterių parapijos klebonu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis VILUTIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)