Kunigų skyrimai (birželio–rugpjūčio mėn.)
Paskelbta: 2014-06-25 20:09:25

Kun. Darius VASILIAUSKAS atleistas iš Pal. Jurgio Matulaičio parapijos vikaro bei LSMU Kauno klinikų kapeliono pareigų ir paskirtas Palemono parapijos klebonu.

Kun. Vytenis VAŠKELIS paskirtas LSMU Kauno klinikų kapelionu.

Kun. Darius AUGLYS paskirtas Ukmergės dekanato vicedekanu.

Kun. Andrius KONČIUS išleistas studijų į Romą.

Kan. relig. m. mgr., teol. lic. Andriejus SABALIAUSKAS Telšių vyskupo sutikimu paskirtas Kauno kunigų seminarijos Parengiamojo kurso Šiluvoje vadovu.

Kun. Audrius GIEDRAITIS paskirtas Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos rezidentu.

Kun. Tomas TREČIOKAS atleistas iš LSMU Kauno klinikų kapeliono pareigų.

Kun. Nerijus PIPIRAS paskirtas LSMU Kauno klinikų kapelionu.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS paskirtas Lietuvos sporto universiteto kapelionu.

Kun. Tomas KARKLYS paskirtas Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato, Kauno apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto, Kauno tardymo izoliatoriaus darbuotojų ir pareigūnų kapelionu.

Kun. Mindaugas SMETONIS atleistas iš Eržvilko ir Vadžgirio parapijų klebono pareigų ir paskirtas Betygalos parapijos rezidentu vikaro teisėmis (su teise laiminti santuokas).

Kun. Saulius PAVALKIS paskirtas Girdžių, Eržvilko ir Vadžgirio parapijų klebonu.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos