Nauji kunigų skyrimai (2014 m. rugsėjis–spalis)
Paskelbta: 2014-10-28 12:28:12

Kun. Ričardas BIRBILAS atleistas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos vikaru.

Mons. Adolfas GRUŠAS paskirtas Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios (benediktinių) rektoriumi ir Benediktinių vienuolyno kapelionu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Darius VASILIAUSKAS paskirtas Kauno krašto Ateitininkų vietovės dvasios tėvu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis GENYS paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos sielovados pagalbininku paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Mindaugas SMETONIS paskirtas Betygalos, Paliepių ir Vosiliškio parapijų administratoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)