Nauji kunigų skyrimai (2014 m. rugsėjis–spalis)
Paskelbta: 2014-10-28 12:28:12

Kun. Ričardas BIRBILAS atleistas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos vikaru.

Mons. Adolfas GRUŠAS paskirtas Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios (benediktinių) rektoriumi ir Benediktinių vienuolyno kapelionu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Darius VASILIAUSKAS paskirtas Kauno krašto Ateitininkų vietovės dvasios tėvu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis GENYS paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos sielovados pagalbininku paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Mindaugas SMETONIS paskirtas Betygalos, Paliepių ir Vosiliškio parapijų administratoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui