Kaune įteikti Gerumo kristalai skirti ir aktyviems sielovados bendradarbiams (2015 01 05)
Paskelbta: 2015-01-05 17:41:27

Fotografijos Agnės Balaišytės

Sausio 5 d. Kauno Rotušėje už neatlygintinus darbus miesto bendruomenei meras Andrius Kupčinskas įteikė Gerumo kristalus trisdešimčiai kauniečių >>.  Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį pasakė arkivyskupijos augziliaras vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Tarp kitų apdovanotų kauniečių Gerumo kristalu už neatlygintinos kraujo donorystės propagavimą apdovanotas kurijos darbuotojas Juozas Vaitkevičius; už aktyvią veiklą įgyvendinant socialinius projektus ir pagalbą mažinant socialinę atskirtį – ses. Aušra Vasiliauskaitė OSB.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS