Pas Viešpatį iškeliavo kan. jubil. doc. dr. Algimantas Vincentas KAJACKAS (1932–1961–2015). Atsisveikinimas Kaune (2015 01 16)
Paskelbta: 2015-01-16 16:27:23

Kaip pranešė Vilkaviškio vyskupijos kurija >>, sausio 16 d., sulaukęs aštuoniasdešimt dvejų metų, po ilgos ligos Kaune mirė Vilkaviškio vyskupijos katedros kapitulos kanauninkas jubiliatas, docentas, teologijos daktaras Algimantas Vincentas KAJACKAS.

Sausio 16 d. Kan. A. V. Kajackas pašarvotas Kauno Paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje. Šioje bažnyčioje šv. Mišios už mirusįjį bus aukojamos sausio 16 d. 18 val. ir sausio 17 d. 10 val. Po šių šv. Mišių karstas su palaikais bus išlydimas į Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčią.

Laidotuvių šv. Mišios – sausio 19 d. (pirmadienį) 12 val. Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčioje. Kanauninkas amžinojo poilsio atguls šios bažnyčios šventoriuje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Tai, kad Viešpats dar kartą suteikia mums palankų metą atsiversti, neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku. Ši nauja galimybė turėtų pažadinti dėkingumo jausmą ir prikelti mus iš mūsų vangumo. Nepaisant kartais tragiškų blogio apraiškų mūsų gyvenime, taip pat Bažnyčios ir pasaulio gyvenime, šio laikotarpio galimybė pakeisti kursą išreiškia nepajudinamą Dievo valią nenutraukti jo išganingo dialogo su mumis.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai