Pas Viešpatį iškeliavo kan. jubil. doc. dr. Algimantas Vincentas KAJACKAS (1932–1961–2015). Atsisveikinimas Kaune (2015 01 16)
Paskelbta: 2015-01-16 16:27:23

Kaip pranešė Vilkaviškio vyskupijos kurija >>, sausio 16 d., sulaukęs aštuoniasdešimt dvejų metų, po ilgos ligos Kaune mirė Vilkaviškio vyskupijos katedros kapitulos kanauninkas jubiliatas, docentas, teologijos daktaras Algimantas Vincentas KAJACKAS.

Sausio 16 d. Kan. A. V. Kajackas pašarvotas Kauno Paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje. Šioje bažnyčioje šv. Mišios už mirusįjį bus aukojamos sausio 16 d. 18 val. ir sausio 17 d. 10 val. Po šių šv. Mišių karstas su palaikais bus išlydimas į Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčią.

Laidotuvių šv. Mišios – sausio 19 d. (pirmadienį) 12 val. Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčioje. Kanauninkas amžinojo poilsio atguls šios bažnyčios šventoriuje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS