Prel. Vytauto Stepono Vaičiūno OFS knygos „Amžinybės pėdsakai“ pristatymas Kaune (2017 03 30)
Paskelbta: 2017-04-21 10:52:13

Nuotrauka Kauno kunigų seminarijos

Kovo 30 d. Kaune, Maironio lietuvių literatūros muziejuje, vyko naujosios prel. Vytauto Stepono Vaičiūno OFS knygos „Amžinybės pėdsakai“ pristatymas. Vakare dalyvavo ir prelatą su nauja knyga pasveikino muziejaus direktorė Aldona Ruseckaitė, arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius, Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centro direktorius Valdas Kubilius, poetas Robertas Keturakis, autoriaus kūrybą skaičiusi aktorė Olita Dautartaitė, Kauno kunigų seminarijos klierikai, miesto visuomenė.

Tai jau septintoji prelato knyga ir penktasis poetinės kūrybos rinkinys. „Amžinybės pėdsakus“ (2017) išleido Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras, redaktorius poetas Robertas Keturakis. Išskirtinis šios poetinės kūrybos bruožas, kaip minėta knygos anotacijoje ir pristatyme, – pasitikėjimas Dievo meile ir gailestingumu, taip pat kalba, suprantama ir prieinama visiems skaitytojams.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos