Spalį popiežius PRANCIŠKUS kviečia melstis Rožinį už Bažnyčią
Paskelbta: 2018-10-02 12:16:08

Nuotrauka Gintaro ČESONIO

Spalio mėnesį popiežius Pranciškus viso pasaulio katalikus kviečia kasdien melstis Rožinį už Bažnyčią – kad Švenčiausioji Mergelė Marija ir šv. arkangelas Mykolas gintų Bažnyčią nuo velnio, siekiančio mus atskirti nuo Dievo ir supriešinti vienus su kitais.

Rožinio maldą popiežius prašo užbaigti invokacija „Tavo apgynimo šaukiamės“ :

Tavo apgynimo šaukiamės, šventoji Dievo Gimdytoja! Mūsų maldų neatmeski mūsų reikaluose, bet nuo visokių pavojų mus visados gelbėk, Mergele garbingoji ir palaimintoji!

Taip pat kalbėti Maldą šv. arkangelui Mykolui (LVK patvirtinta):

Šventasis arkangele Mykolai,
gink mus kovoje
ir saugok nuo velnio niekšybės ir žabangų.
Nuolankiai meldžiame,
kad Dievas jį sutramdytų,
o tu, dangaus galybių Kunigaikšti,
šėtoną ir visas piktąsias dvasias,
kurios pasaulyje tyko pražudyti sielas,
Dievo galybe nugramzdink į pragarą. Amen.

Spalį taip pat meldžiamės ir anksčiau popiežiaus paskelbta evangelizacijos intencija – už pašvęstuosius, kad atgaivintų savo misionierišką uolumą ir būtų tarp vargšų, emigrantų bei tų, kurie neturi balso.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Kūrėjas mus kalbina į savo bendrystę, skatina domėtis kitu žmogumi ir bendruoju gėriu. Esame kviečiami atsiliepti į Dievo kalbinimą, į tą švelnų ir kartu tvirtą balsą. Mums reikalingas konkretus ir aiškus apsisprendimas priimti Dievą į savo širdį ir leistis Jo vedamiems.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS