Nauji skyrimai (birželio mėn.)
Paskelbta: 2019-06-27 20:05:04

Kun. Vincentas LIZDENIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų bei kitų įpareigojimų Kauno arkivyskupijoje ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Grigaliaus universitetą Romoje.

Kun. Stasys BLINSTRUBIS paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Andrius KONČIUS atleistas iš Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvo pareigų ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Tomo Akviniečio universitetą Romoje.

Kun. Giedrius BAKŪNAS MIC paskirtas Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu (vienerių metų laikotarpiui).

Ses. Gabrielė Aušra VASILIAUSKAITĖ OSB paskirta Kauno arkivyskupijos klinikinės pastoracijos koordinatore.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Tikroji meilė – tai ne emocijos ir ne keli centai, įdėti į elgetos ranką, bet angažavimas kovoti už teisingesnę ir geresnę visuomenę, geresnę Lietuvą; tai gebėjimas atleisti nuoskaudas ir kasdienis tarnavimas vieni kitiems toje vietoje, kur Dievas leidžia mums būti ir veikti.

Arkivysk. S. Tamkevičiaus herbas+ Sigitas TAMKEVIČIUS

Iš homilijos minint CARITO 30-metį