2011 m. Gerumo kristalai – ir už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą (2012 01 03)
Paskelbta: 2012-01-03 16:14:22

Sausio 3 d. Kauno Rotušėje, kaip ir kasmet pradedant naujuosius metus, buvo teikiami Gerumo kristalai. Šiuos už 2011 metų gerus, neatlygintinus darbus, krikščioniškų vertybių puoselėjimą, bendruomeniškumo, savanoriškos veiklos skatinimą ir kt. skiriamus apdovanojimus 25 asmenims įteikė miesto meras Andrius Kupčinskas.

Gerumo kristalu šiemet buvo apdovanotas LSMU klinikų kapelionas kun. Artūras KAZLAUSKAS – už prasmingą pasiaukojamą darbą skiepijant krikščioniškąsias vertybes; Zinaida FURSAITĖ, Šv. Antano Paduviečio parapijos Caritas vadovė – už socialinę ir labdaringą veiklą; Laimutė KATILIENĖ, Šv. Antano Paduviečio parapijos Jaunimo centro vadovė – už bendruomeniškumo puoselėjimą, parapijos globojamų vaikų dorovinį ir dvasinį ugdymą; Laimutė ANUŽIENĖ ,VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro direktorė  – už paramos akcijas ir socialinės atsakomybės svarbos puoselėjimą. Tarp apdovanotųjų buvo ir vienas užsienietis. Tai Peteris HESSAS, apdovanotas už floristikos meistriškumo pamokas ir miesto viešų erdvių puošimą. Šis ilgametis Vatikano gėlininkų vadovas, be kita ko, tarptautiniame floristų simpoziume drauge su VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro darbuotojais puošė Šiluvos šventovę Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidams 2011 m. rudenį.

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai