2011 m. Gerumo kristalai – ir už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą (2012 01 03)
Paskelbta: 2012-01-03 16:14:22

Sausio 3 d. Kauno Rotušėje, kaip ir kasmet pradedant naujuosius metus, buvo teikiami Gerumo kristalai. Šiuos už 2011 metų gerus, neatlygintinus darbus, krikščioniškų vertybių puoselėjimą, bendruomeniškumo, savanoriškos veiklos skatinimą ir kt. skiriamus apdovanojimus 25 asmenims įteikė miesto meras Andrius Kupčinskas.

Gerumo kristalu šiemet buvo apdovanotas LSMU klinikų kapelionas kun. Artūras KAZLAUSKAS – už prasmingą pasiaukojamą darbą skiepijant krikščioniškąsias vertybes; Zinaida FURSAITĖ, Šv. Antano Paduviečio parapijos Caritas vadovė – už socialinę ir labdaringą veiklą; Laimutė KATILIENĖ, Šv. Antano Paduviečio parapijos Jaunimo centro vadovė – už bendruomeniškumo puoselėjimą, parapijos globojamų vaikų dorovinį ir dvasinį ugdymą; Laimutė ANUŽIENĖ ,VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro direktorė  – už paramos akcijas ir socialinės atsakomybės svarbos puoselėjimą. Tarp apdovanotųjų buvo ir vienas užsienietis. Tai Peteris HESSAS, apdovanotas už floristikos meistriškumo pamokas ir miesto viešų erdvių puošimą. Šis ilgametis Vatikano gėlininkų vadovas, be kita ko, tarptautiniame floristų simpoziume drauge su VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro darbuotojais puošė Šiluvos šventovę Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidams 2011 m. rudenį.

„KRISTUS JĖZUS – mūsų viltis.“ Šia žinia norime gyventi, ja norime dalintis su visais. Jūsų apsilankymas skatins mus, Lietuvos katalikus, drąsiai skleisti Evangelijos šviesą, rūpintis šeimomis, prabilti į jaunimo širdis, būti arti visų, kurie ieško ne vien duonos, bet ir teisingumo bei vilties.

Padėkos žodis popiežiui Pranciškui Kauno Santakoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai