Arkivyskupijos kunigų skyrimai
Paskelbta: 2012-01-10 15:44:35

Kun. Giedrius MASKOLAITIS skiriamas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru.

Kun. Gintas LEONAVIČIUS skiriamas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru.

Kun. Audrius MARTUSEVIČIUS skiriamas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Žilvinas ZINKEVIČIUS skiriamas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru.

Kun. Kastytis ŠULČIUS atleidžiamas iš Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vikaro pareigų ir išleidžiamas sielovadiniam darbui už vyskupijos ribų.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleidžiamas iš VDU kapeliono pareigų.

Kun. Artūras KAZLAUSKAS atleidžiamas iš LSMU kapeliono ir Kauno klinikų vyriausiojo kapeliono pareigų.

Kun. Nerijus ŠMERAUSKAS skiriamas LSMU kapelionu ir Kauno klinikų vyriausiuoju kapelionu.

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai