Arkivyskupijos kunigų skyrimai
Paskelbta: 2012-01-10 15:44:35

Kun. Giedrius MASKOLAITIS skiriamas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru.

Kun. Gintas LEONAVIČIUS skiriamas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru.

Kun. Audrius MARTUSEVIČIUS skiriamas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Žilvinas ZINKEVIČIUS skiriamas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru.

Kun. Kastytis ŠULČIUS atleidžiamas iš Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vikaro pareigų ir išleidžiamas sielovadiniam darbui už vyskupijos ribų.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleidžiamas iš VDU kapeliono pareigų.

Kun. Artūras KAZLAUSKAS atleidžiamas iš LSMU kapeliono ir Kauno klinikų vyriausiojo kapeliono pareigų.

Kun. Nerijus ŠMERAUSKAS skiriamas LSMU kapelionu ir Kauno klinikų vyriausiuoju kapelionu.

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui