Arkivyskupijos kunigų skyrimai
Paskelbta: 2012-01-10 15:44:35

Kun. Giedrius MASKOLAITIS skiriamas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru.

Kun. Gintas LEONAVIČIUS skiriamas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru.

Kun. Audrius MARTUSEVIČIUS skiriamas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Žilvinas ZINKEVIČIUS skiriamas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaru.

Kun. Kastytis ŠULČIUS atleidžiamas iš Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vikaro pareigų ir išleidžiamas sielovadiniam darbui už vyskupijos ribų.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleidžiamas iš VDU kapeliono pareigų.

Kun. Artūras KAZLAUSKAS atleidžiamas iš LSMU kapeliono ir Kauno klinikų vyriausiojo kapeliono pareigų.

Kun. Nerijus ŠMERAUSKAS skiriamas LSMU kapelionu ir Kauno klinikų vyriausiuoju kapelionu.

„KRISTUS JĖZUS – mūsų viltis.“ Šia žinia norime gyventi, ja norime dalintis su visais. Jūsų apsilankymas skatins mus, Lietuvos katalikus, drąsiai skleisti Evangelijos šviesą, rūpintis šeimomis, prabilti į jaunimo širdis, būti arti visų, kurie ieško ne vien duonos, bet ir teisingumo bei vilties.

Padėkos žodis popiežiui Pranciškui Kauno Santakoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai