Jaunimo kelionė į Adventą – 16 km Gyvosios piligrimystės maršrutu (2021 11 27)
Paskelbta: 2021-11-30 10:04:28

Lapkričio 27 dieną, Advento išvakarėse, Jono Pauliaus II piligrimų centras kvietė jaunuolius leistis į maldą kojomis – piligrimystę! Keliavome Gyvosios piligrimystės maršrutu Lyduvėnai–Šiluva (16 km) drauge su kunigais broliais kapucinais – Mykolu Ferencu ir Tomeku Pilchu.

Kaip piligrimystės pradžioje sakė br. Mykolas, „svarbiausia, koks oras tavo širdyje“, tad mūsų neišgąsdino net staiga ištikusi žiema. Kelyje meldėmės Rožinio Džiaugsmo slėpinius, klausėmės jaunų žmonių liudijimų, sustojome sušilti pas Mockų šeimą ir galiausiai, pasiekę Šiluvą, šventėme šv. Mišias.

Labai dėkojame visiems keliavusiems kartu, Mockų šeimynai – už didžiulį svetingumą ir broliams kapucinams – už palydėjimą į Advento pradžią!

 

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

 

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune