Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje palaiminta Švč. M. Marijos skulptūra (2014 11 15)
Paskelbta: 2014-11-17 18:12:04

Fotografijos Marijos Stanulytės

Fotografija Marijos Stanulytės

Lapkričio 15 d. Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje po šv. Mišių Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ palaimino Švč. Mergelės Marijos skulptūrą. Ši skulptūra pastatyta parapijos altaristo monsinjoro jubiliato Kazimiero Senkaus, šiemet mininčio 97-uosius amžiaus metus, lėšomis.

Skulptūra pastatyta Vargdienių seserų vienuolyno namų kiemelyje, jos autorius – skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Fotografija Marijos Stanulytės

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)