Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje palaiminta Švč. M. Marijos skulptūra (2014 11 15)
Paskelbta: 2014-11-17 18:12:04

Fotografijos Marijos Stanulytės

Fotografija Marijos Stanulytės

Lapkričio 15 d. Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje po šv. Mišių Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ palaimino Švč. Mergelės Marijos skulptūrą. Ši skulptūra pastatyta parapijos altaristo monsinjoro jubiliato Kazimiero Senkaus, šiemet mininčio 97-uosius amžiaus metus, lėšomis.

Skulptūra pastatyta Vargdienių seserų vienuolyno namų kiemelyje, jos autorius – skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Fotografija Marijos Stanulytės

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Evangelija sako, jog apaštalas Jonas pasiėmė Motiną pas save. Ir mes kvieskime ją pas save. Jos artumas keis mūsų gyvenimą. SVEIKA, MARIJA – ir tamsybės sklaidosi, ateina Šviesa – mūsų Viešpats Jėzus Kristus.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš homilijos Aušros Vartų atlaiduose