„LKB kronikos“ istorija – vaikams ir visai šeimai. Naujos knygos „Kronika. Slaptos knygos istorija“ pristatymo renginiai Šiluvoje, Kaune, Vilniuje
Paskelbta: 2022-02-09 13:07:47

Išleista nauja knyga „Kronika. Slaptos knygos istorija“– iliustruotas pasakojimas vaikams, jų tėveliams – visai šeimai apie „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kroniką“, jos leidėjus, platintojus, apie tikrus herojus – žmones, kurie gyvena tarp mūsų. 

Knygą Išleido labdaros ir paramos fondas „Bažnyčios kronika“ kartu su Caritas leidykla „Artuma“ šiemet minint „LKB kronikos“ metus. Pirmasis jos numeris pasirodė prieš 50 metų 1972 m. kovo 19 dieną. 

Vasario 13 d.  ši knyga susitikime su atorėmis buvo pristatyta Šiluvos piligrimų centre.

Vasario 16 d. 18 val. „Bažnyčios kronikos“ fondas kviečia į pristatymą savo feisbuko paskyroje. Knyga taip pat bus pristatoma Lojotekoje (vasario 19 d. Šv. Kazimiero g. 8, Vilnius) bei Vilniaus knygų mugėje (Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius), Jaunųjų skaitytojų salėje (vasario 25 d. 11 val. ).

Vasario 20 d., sekmadienį, 11.30 val. pristatymo renginys visai šeimai vyks Kauno arkivyskupijos muziejuje (Valančiaus g. 6, Kaunas). Dalyvaus „LKB kronikos“ redaktorius kardinolas Sigitas Tamkevičius.

 

Išsamesnę  informaciją kviečiame žiūrėti  artuma.lt bei kronikosfondas.lt

 Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune