Šv. Mišių TRANSLIACIJOS
Paskelbta: 2020-11-26 19:22:23

Šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais yra atnaujintas visoje Lietuvoje ir vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Kauno arkivyskupijos YouTube ir Facebook kanalais sekmadieniais ir ypatingesnėmis progomis numatomos tiesioginės pamaldų transliacijos, skirtos tiems, kas dėl objektyvių priežasčių negali asmeniškai dalyvauti liturgijoje (primename, kad niekas niekada neatstos betarpiško dalyvavimo liturgijoje, todėl visus galinčius labai kviečiame ir raginame dalyvauti!).

Spalio 27 d. malda už mokytojus ir ugdytojus Kauno arkikatedroje bazilikoje

17 val. Rožinis. 17. 30 val.  Švč. Sakramento adoracija. 18 val.  šv. Mišios

Spalio 29 d. Ligonių ir Vilties dienos Šiluvos bazilikoje

18 val. šv. Mišios.  19 val. Vidinio gydymo pamaldos   II + Šiluvos FB

Spalio 31 d.  XXXI eilinis sekmadienis

12 val. šv. Mišios Kauno arkikatedroje  II + DELFI TV, Delfi.lt

Lapkričio 3 d. malda už mirusius akademinės bendruomenės narius bei jų artimuosius Kauno arkikatedroje bazilikoje

17 val. Rožinis. 17. 30 val.  Švč. Sakramento adoracija. 18 val.  šv. Mišios

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS