MALDOS IR KINO ketvirtadieniai Jono Pauliaus II piligrimų centre (artimiausias 03 21 d.)
Paskelbta: 2024-02-05 12:36:14

Jono Pauliaus II piligrimų centras kartu su Kauno akademinės sielovados bendradarbiais kviečia į maldos ir kino ketvirtadienius Jono Pauliaus II piligrimų centre (M. Valančiaus g. 4, Kaunas).

Šie ketvirtadienių vakarai prasidės 18 val. malda su Taizé giesmėmis. O vėliau bus kviečiama kartu pažiūrėti serialo,,The Chosen" (,,Išrinktieji") pirmojo sezono serijas bei gilintis į paruoštus serijų komentarus.

Maldos ir kino ketvirtadieniai vyks vasario ir kovo mėnesiais:
vasario 8, 15, 22 d. (vasario 29 d. serialo peržiūra nevyks);
kovo 7, 14, 21 d.

Tėvo redemptoristo Rastislavo Dluhý komentaras apie serialą:

Šis serialas yra biblinis, tai istorinė Evangelijų „vaizduotės meditacija“. Aš tai pavadinčiau vizualine Šventojo Rašto meditacija. Daugelis dvasinių autorių, pavyzdžiui, šv. Ignacas Lojola, perskaičius Šventojo Rašto ištrauką skatina mus įsivaizduoti sceną, atkreipti dėmesį į joje dalyvaujančius asmenis ir veiksmo aplinką. Laikau šį serialą puikios kūrėjų ir ekspertų komandos vizualine Evangelijos meditacija. Serialo režisieriaus patarėjų ir ekspertų komandoje buvo katalikų kunigas, protestantų pastorius ir Biblijos ekspertas žydas.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

 

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune