Gedulo ir vilties dienos paminėjimas Šėtoje prisimenant ir Dievo tarnaitę tremtinę Adelę Dirsytę (2021 06 13)
Paskelbta: 2021-06-11 20:36:17

Birželio 13 dieną, sekmadienį, kviečiame paminėti Gedulo ir vilties dieną, prisimenant Dievo tarnaitę  Adelę Dirsytę ir tremtinius.

Renginio programa:
12 val. šv. Mišios Šėtos bažnyčioje.
13 val. išvykstame į Promislavą, Adelės Dirsytės gimtinę.
13.15 val. susibūrimas Promislavoje „Pažink. Atmink. Išsaugok“.

Dalyvauja ansamblis „Sidabrinė gija“, bažnyčios choras, jaunieji šauliukai. Pagerbsime Adelę ir tremtinius.
Organizatoriai: Šėtos bendruomenės centras, Kultūros centras, seniūnija, gimnazija, parapija.
Šėtos BC projektas finansuojamas Kėdainių r. savivaldybės

Parapijos informacija

Šv. JONO KRIKŠTYTOJO gyvenimas tapo malone daugeliui, kurie ėjo krikštytis Jordano upėje ir pasiklausyti jo drąsiai skelbiamo tiesos žodžio. Jo pavyzdys yra malonė ir mums, gyvenantiems šiandien sekuliaraus pasaulio kontekste, kai dairomės tvirtų tiesos liudytojų, nebijančių ištarti aiškų ir tiesų tikėjimo žodį.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS