Nauji kunigų skyrimai (2016 m. spalis–lapkritis)
Paskelbta: 2016-11-08 10:39:17

Kun. Mindaugas ALEKNA, gavęs Telšių vyskupo sutikimą ir Kauno arkivyskupijos Konsultorių kolegijos pritarimą, vienų metų laikotarpiui priimtas sielovadiniam darbui Kauno arkivyskupijoje ir paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kun. Audrius GIEDRAITIS atleistas iš Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidentu.

Kun. Povilas NARIJAUSKAS paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai