Nauji kunigų skyrimai (2016 m. spalis–lapkritis)
Paskelbta: 2016-11-08 10:39:17

Kun. Mindaugas ALEKNA, gavęs Telšių vyskupo sutikimą ir Kauno arkivyskupijos Konsultorių kolegijos pritarimą, vienų metų laikotarpiui priimtas sielovadiniam darbui Kauno arkivyskupijoje ir paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kun. Audrius GIEDRAITIS atleistas iš Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidentu.

Kun. Povilas NARIJAUSKAS paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.