KAIP GALĖTUME PRISIDĖTI palaikydami savo parapijas?
Paskelbta: 2020-03-23 16:16:20

Kaip paremti parapijas ir jose tarnaujančius kunigus šiuo karantino laikotarpiu?

Daugelis parapijų turi interneto svetaines, kuriose nurodytos ir parapijų sąskaitos. Norėdami paremti parapiją jos būtiniausioms šiuo metu reikmėms (pvz., Carito veiklai, raštinės darbui ir pan.), galime aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka“ (parapijų sąrašus ir kontaktus rasite ir čia >>)

Svarbi parama šiuo atveju Bažnyčiai būtų šv. Mišių užsakymas įvairiomis intencijomis.

Užsakant Mišias telefonu (arba el. p.) ir nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją taip pat galima pervesti į parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka už Mišias“.

Auka parapijai bei šv. Mišių užsakymas leistų kunigams pajusti tikinčiųjų palaikymą ir padėtų šį sunkų laiką išgyventi bendrystėje su Viešpačiu ir su palaikančiais parapijiečiais.

DIEVAS nori, kad būtume laimingi, kad gyvenimas būtų ramybės ir džiaugsmo patirtis. Tačiau išbandymų niekada nepritrūksime. Kaip juos sutiksime, priklauso nuo mūsų nusiteikimo, nuo santykio, kurį Dievas dovanoja per savo Dvasios veikimą mūsų širdyse. Būkime Viešpaties mokiniai, kurie džiugiai atsilieptų: „Kalbėk, Viešpatie, tavo tarnas klauso“ (plg. 1 Sam 3).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS