Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapija

Bažnyčios g. 10
20107 Ukmergė
www.petropovilo.lt

Parapijos namai, raštinė, dekanato centras
Bažnyčios g. 5
20107 Ukmergė
Tel. (340) 51 983
El. p

Interesantai raštinėje priimami:
Šiokiadieniais 9.30–12 ir 17–19 val.
Šeštadieniais 9–12 ir 17–19 val.
Sekmadieniais 9–15 ir 17–19 val.
Dvasininkai

Klebonas – kun. soc. d. prakt. mgr. Vaidas BARTKUS
1974 05 28 * 1998 06 07 * 2014 05 28
Bažnyčios g. 5, 20106 Ukmergė
tel./faks. (340) 51 983, mob. 8 650 57 111
el. p.

Vikaras – kun. Robertas URBONAVIČIUS
1979 09 11 * 2014 05 18 * 2014 05 28
Bažnyčios g. 5, 20106 Ukmergė, mob. 8 645 755 12
el. p.

Kviečiame į pamaldas
 Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. E. Darulio fotografija
  • ŠV. MIŠIOS
    Sekmadieniais 9, 10, 12, 18 val.
    Šiokiadieniais 18 val.
    Šeštadieniais 10, 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS Nestacionarinių paslaugų centro koplyčioje
    Tik didžiųjų liturginių švenčių metu sutartu laiku
  • Išpažintys klausomos pusvalandį prieš vakarines šv. Mišias
  • Švč. Sakramento adoracija pirmaisiais mėnesio penktadieniais po vakarinių šv.Mišių, sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių
  • Gegužinės pamaldos 18 val.
  • Birželinės pamaldos 18 val.
  • Rožinio malda kiekvieną dieną pusę valandos prieš vakarines Šv. Mišias
  • Kryžiaus kelias einamas Gavėnios metu kiekvieną dieną pusę valandos prieš vakarines šv. Mišias
Atlaidai

Šv. apaštalų Petro ir Povilo – birželio 29 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) – rugpjūčio 15 d.
Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo – gruodžio 8 d.

Parapijos teritorija
Pagal Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2003 m. balandžio 4 d. dekretą Nr. 245.

Ukmergės miesto gatvės: Aguonų, Akloji, Alytaus, Alyvų, Amatininkų, Anykščių, Anykščių skrg., Antakalnio (šiaurrytinė pusė; pietvakarinė pusė nuo Vilniaus g. iki Dariaus ir Girėno g.), Atgimimo, Ąžuolų, A.Baranausko, J.Basanavičiaus, Bažnyčios, Beržų, J.Biliūno, Bugenėlių, Bugenėlių skrg., Bugenių, Darbininkų, Dariaus ir Girėno (šiaurvakarinė pusė), Daržų, S.Daukanto, Dirvonų, Dirvonų skrg., Draugystės, Dzūkų, Eglių, Gedimino (rytinė pusė), Geologų, Gražinos, Gruodžio 17-osios, Gružų, Gvazdikų, Jaunimo, Jaunimo skrg., Jurginų, Kalkių, Kalvių, Kareivinių, Kaštonų, Klevų, Kranto, Kreivoji, Krekšlių, Krekšlių skrg., V.Krėvės, V.Kudirkos, V.Kudirkos skrg., Kurklių, Laukų, Lazdynų, Lelijų, Linų, Liūnų, Lyduokių, Lygioji, Maironio, Maironio skrg., Malkų, Medžiotojų, Mėtų, Miškų, Molėtų, Naujoji, S.Neries, Nuotekų, Pamiškės, Paupio, Pavasario, Pievų, Pilėnų, Piliakalnio, Pirties, Putinų, Radastų, Ramybės, Ramunių, Rožių, Rusų, Santakos, Senkapių, Siauroji, Smėlių, Statybininkų, Šaltalankių, Šermukšnių, Šilagėlių, Širvintų (rytinė dalis nuo Gedimino g.), Šlaitų (rytinė dalis nuo Gedimino g.), Šlaitų skrg. Šventosios, Šviesos, Taikos, Topolių, Trakų, Trakų skrg., Tujų, Tulpių, Uosių, Upelio, Utenos, Vaižganto, Vasario 16-osios (rytinė dalis nuo Gedimino g.), Veterinarijos, Vėjų, Vienkiemio, Vienuolio-Žukausko, Vilkmergėlės, Vilniaus (gatvės rytinės pusės atkarpa nuo Vytauto g. iki Dariaus ir Girėno g.; gatvės vakarinės pusės atkarpa nuo Šventosios upės iki Pivonijos kvartalo pabaigos), Vilties, Vingio,Virėjų, Vyšnių, Vytauto, Žalioji, Žibučių, Žilvičių, Žuvų.

Gyvenvietės ir kaimai: Baravykai, Baubliai, Bernotiškiai, Bimūnai, Daugpilis, Duburiai, Dukstyna, Kunigiškiai, Kurėnai, Laukuva, Laukūnai, Obeliai, Padbariškiai, Palivarkas, Rečionys, Skabeikiai, Šalkava, Šaukava, Toliūnai, Tvarkai, Užkapiai, Vaitekiškis, Varkališkiai, Varžgaliai.

Ukmergės Šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapija ribojasi su Ukmergės Švč. Trejybės, Taujėnų, Vidiškių, Lyduokių ir Pašilės parapijomis.

Bendruomenė
Kviečiame dalyvauti parapijos tarnystėse ir grupėse! Jūsų laukia (išsamiau parapijos www):
  • Sumos choras, jaunimo choras, patarnautojų ir adoruotojų grupelės
  • vaikų, jaunimo, sužadėtinių katechezės grupės
  • Caritas, šeimos centras, jaunimo centras
  • Marijos legionas.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapija
Adresas Bažnyčios g. 5, Ukmergė
Juridinio asmens kodas 191256487
Bankas DnB NORD bankas
A. s. LT444010042900001315

Apie bažnyčią ir parapiją
Trumpai apie bažnyčią (plg. LKB žinynas, „Pradai“, 1993, p. ...)

Architektūros ir istorijos aprašas.